Dünyada yaklaşık 20 milyon kişi kanser ile savaşmaktadır, bu hastaların 5 milyonu da her yıl yaşamını yitirmektedir.  Kanserdeki yeni  hipotez; Hastalıklı bölgede vücut frekansının değişimidir.

Frekansı kısaca anlatarak başlayalım. Madde 3 boyutlu iken maddeyi parçalamaya başlayalım.  Atoma, atom altı parçacıklara gecelim bunlarda 3 boyutludur. En küçük bölünemez parça olan bozon’ a geldiğimizde artık 3 boyutlu yapının kaybolduğu 2 boyutlu dalga haline geldiğini görürüz. Kısaca maddenin en küçük birimi olan bozon ses dalgası, renk dalgası gibi iki boyutlu dalga formundadır.

Dalgaların belli zaman aralığında geçirdiği kendine ait döngüleri vardır ve bu dalgalar dalganın çıktığı madde hakkında bilgi içerir. İnsan sağlığın dada bu bilgiler yıllardır kullanılır. Örneğin kalp dakikada 80 defa aynı döngüyü, frekansı gösterir.  Kalbin frekansı doktorun ilk tanıları koymasına yarar. Kalp gibi tüm vücut hücreleri belli frekansta titreşir. Sağlıklı insan hücrelerinin frekansları bilinmektedir. Hücrelerin normalde olması gereken frekanslarının altında titreşmeleri hücrelerin sağlıklarının bozulduğunun göstergesidir.  Hücrelere giden enerji azaldıkça hücre titreşimi de azalır. Kanser hücrelerinde frekansın normal hücreye göre azaldığı tespit edilmiştir.  Vücut titreşebilmek için enerjiye ihtiyacı vardır. Bu enerji dış ortamdan, ses enerjisi, renk enerjisi, koku enerjisi  olarak alınabildiği gibi yenilenler, cilde sürülenler vasıtasıyla da alır. Frekans azaldığında tüm hücrelerin aynı anda frekansı düşmez. Dalganın yayıldığı yolda tıkanıklık nerede ise o bölgenin frekansı düşer. İşte düşen frekansın bölge hücreleri kanser olmaya adaydır.

Günümüzde vücut ısısını yükselterek (damardan ökseotu preperatlarının verilmesi gibi), temiz ve yeni toplanmış frekansı yüksek yiyecekler yenilerek, doğal su kaynaklarına yakın, dağlarda temiz havada sporlar yapılarak, frekansı yüksek aromatik yağlar ile masaj uygulayarak düşmüş hücre frekansları yükseltilmeye çalışılmaktadır.

Kanser gelişmeden vücudun frekansını yüksek tutmak hastalıktan koruyacaktır. Vücut frekansını yükselten basit önlemleri  maddeler halinde sıralayalım;

İlgini Çekebilir :   Gluten İntoleransı Nedir?

–Deniz kenarları, şelale etekleri, rüzgâr alan dağ başları, yaylalar gibi doğal frekansın yüksek olduğu yerler vücut frekansını yükseltir.

–Yiyerek vücuda katılanların frekansının yüksek olmalıdır. Donmuş, konserve haline gelmiş, uzun süre pet şişede beklemiş yiyeceklerin frekansı az iken yeni dalından koparılmış yiyeceklerin, kaynağından iyeni çıkan suların frekansı yüksektir.

–Olgunlaşmaya devam eden yiyeceklerin frekansı yüksektir, koruk suyu, buğday çimlenmesi gibi

–İşiterek, koklayarak vücuda katılanların frekansı yüksek olmalıdır. Güzel sözler işitmek, güzel tabii kokular koklamak gibi.

–Cilde sürülen ürünler uzun süre kapalı kavonazlarda beklememiş olmalı ve tabii kaynaklardan elde edilmelidir.

–Kaplıca suyu kaynağından çıkıp hemen kullanılan sulardandır. Kaplıca suyunda geçirilen 10 dakika tüm vücut frekansını düzenler

Sağlıcakla kalın