Hakkımızda

BilgiTr.net | Yeni Nesil Blog

Genel Kültür, Sağlık, Çocuk Gelişimi, Kişisel Gelişim, Teknoloji ve Kitap gibi farklı başlıklar altında bilgiler vermeyi amaçlayan blogumuz Ocak 2022 tarihinde yayın hayatına başladı.

Yeni Nesil Blog, ilgili konu hakkında en güvenilir kaynaklardan araştırmalar yaparak doğru ve pratik bilgiler vermeyi, okuyuculara faydalı olmayı amaçlamaktadır. Her konuda en doğru bilgiyi hedeflese de bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti edemez. Çünkü her gün gelişen ve değişen dünyada bazı bilgiler de değişebilmektedir. Bu sebeple bazı konularda yanılma ihtimali muhtemeldir.

Blogda yer alan bilgilerin günlük hayatta fayda sağlaması ve işe yarar olması prensibi temel alınmıştır. Ancak bazı bilgiler asla tavsiye niteliği taşımaz. Özellikle de sağlık alanında yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amacı taşımaktadır. Kesinlikle doktor tavsiyesi, tanı ve tedavi yöntemi değildir. Meydana gelebilecek herhangi bir sorun karşısında blogumuzun değil, uygulayan kişinin sorumlu olduğunu belirtmeliyiz. Bilgi veren blog bu konuda sorumluluk kabul etmez.

Bilgi veren blog ile ilgili görüş, öneri, sorun ve iletişim için aşağı adresten ya da iletişim sayfamızdan

ulaşabilirsiniz: